Hizmetler

Web Tasarım

Kimliğinizi doğru şekilde yansıtan bir web sitesi ziyaretçilerinizde markanıza dair önemli bir ön bilgilendirme sağlayacaktır. Bu yüzden profesyonel, güncel, kullanıcı deneyimi yüksek ve modern bir web sitesine sahip olmak sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır.

DEVAMINI OKU

SEO Hizmetleri

SEO Kelime anlamı ile Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motorlarında ilk sıralara gelebilmek için web siteleri üzerine yapılan çalışmalara SEO denir. Google, Yandex gibi büyük arama motorlarının istekleri doğrultusunda siteleniz hazırlanıp, tüm arama motorları tarafından sevilecektir.

DEVAMINI OKU

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı takip etmeniz için çalışan atamanız gerekmez. Ajans Etki ekibi olarak sizin yerinize sosyal medya hesaplarınızı biz yönetelim. Özel günlerde, kampanyalarınız da, önemli duyurularınız da profesyonel görseller ve içerikler ile sosyal medya hesap takibinizi yapalım.

DEVAMINI OKU

Grafik Tasarım

Adobe Photoshop ve Illustrator programlarını ileri düzeyde kullanabiliyorum. Adobe Flash, Premiere , Lightroom, After Effects programlarında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Logo, kurumsal kimlik, broşür, afiş vb.

DEVAMINI OKU


Markanıza etkili çözümler üreterek markanıza değer katmaya devam ediyorum. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte markanız benimle artık daha profesyonel.

İletişim Bilgilerimiz

Beyazıt Mah.2. Temel Sok. No:6 Telefon:0 535 881 72 38 Fax:(208) 333 9298 Email:mail@emrahcankar.com Web:https://www.emrahcankar.com/
© Copyright 2016 - Emrah CANKAR